Home Ploegen Kalender Rangschikking Informatie Activiteiten Contact Links
4e Provinciale B Reserven


NrNaamPtn# WedW 3-0/1W 3-2V 3-0/1V 3-2W SetsV SetsFF
01BLACK & WHITE LENDELEDE D3914121013930
02RUVO RUDDERVOORDE B371586013780
03DIVO INGELMUNSTER B2915551429160
04SARRAKO KORTEMARK2815552328170
05ELCKERLYC ZWEVEZELE C2715633327180
06VBC ST. JORIS B2314262323180
07GIDAS GITS B2115435321240
08TIEVOLLEY TIELT B1914323619230
09KAVO ST ELOOIS WINKEL1715326417280
10IZEGEMS VOLLEY TEAM B1115128411340
11BEVO BEOBANK ROESELARE F81402748330
12V.T. LICHTERVELDE B415011224410

Bekijk hun ploegfoto of kalender.