Home Ploegen Kalender Rangschikking Informatie Activiteiten Contact Links
2e Provinciale A Reserven


NrNaamPtn# WedW 3-0/1W 3-2V 3-0/1V 3-2W SetsV SetsFF
01BLACK & WHITE LENDELEDE C3114661131110
02DIVO INGELMUNSTER A2814551328140
03DVH WIELSBEKE B2614440626160
04DAVO WEVELGEM B2414271424180
05VT GULLEGEM A2313351423160
06KERDAVO AVELGEM A2314352423190
07BEAPHAR POPERINGE A2314352423190
08SIJOS MENEN A1614143617251
09SPORTIVA LANGEMARK A1612222616200
10MARDAVO MARKE A1514236315270
11DAMESVOLLEY WAREGEM B1113126411280
12DVH WIELSBEKE A91411849330

Bekijk hun ploegfoto of kalender.