Home Ploegen Kalender Rangschikking Verslagen Informatie Activiteiten Contact Links
2e Provinciale A


NrNaamPtn# WedW 3-0/1W 3-2V 3-0/1V 3-2W SetsV SetsFF
01KERDAVO AVELGEM A4114131004240
02BEAPHAR POPERINGE A3514941039150
03MARDAVO MARKE A2414453232260V
04SIJOS MENEN A2114445128270
05DAVO WEVELGEM B2014515327280
06DVH WIELSBEKE B2014606226270
07VT GULLEGEM A1913606122240
08BLACK & WHITE LENDELEDE C1514327223320
09DVH WIELSBEKE A1514418119300
10SPORTIVA LANGEMARK A1412326119260
11DAMESVOLLEY WAREGEM B1313215520340
12DIVO INGELMUNSTER A914209314380

Bekijk hun ploegfoto of kalender.