Home Ploegen Kalender Rangschikking Informatie Activiteiten Contact Links
Recreatief 2


DatumUurThuisploegUitploegUitslag
04/09/201920:30DIVO INGELMUNSTER ADAMESVOLLEY WAREGEM0-3
06/09/201920:30MEVO LEDEGEMDIVO INGELMUNSTER B3-1
11/09/201920:30DIVO INGELMUNSTER BDAMESVOLLEY WAREGEM0-3
12/09/201920:45RVC BELLEGEMDIVO INGELMUNSTER A0-3
18/09/201920:30DIVO INGELMUNSTER ADIVO INGELMUNSTER B3-1
24/09/201920:30ROMEN LADIES ROESELAREDIVO INGELMUNSTER A3-0
25/09/201920:30DIVO INGELMUNSTER BLADIES ZWEVEGEM2-3
02/10/201920:30DIVO INGELMUNSTER ADVM MOORSELE0-3
03/10/201920:45VC KORTRIJK LANGEMUNTEDIVO INGELMUNSTER B1-3
09/10/201920:30DIVO INGELMUNSTER BRVC BELLEGEM3-1
10/10/201920:00Alumni VCD DIVO INGELMUNSTER A3-0
16/10/201921:00HEUVELLADDIESDIVO INGELMUNSTER B0-3
23/10/201920:30DIVO INGELMUNSTER AVOLLEYTEAM ROLLEGEM2-3
06/11/201920:30DIVO INGELMUNSTER BROMEN LADIES ROESELARE3-1
08/11/201920:30MEVO LEDEGEMDIVO INGELMUNSTER A3-0
13/11/201920:30DIVO INGELMUNSTER AVC KORTRIJK LANGEMUNTE1-3
14/11/201921:15DAMESVOLLEYBAL OLYMPIA MARKEDIVO INGELMUNSTER B
19/11/201920:30DIVO INGELMUNSTER ADAMESVOLLEYBAL OLYMPIA MARKE3-0
20/11/201920:45DVM MOORSELEDIVO INGELMUNSTER B3-2
26/11/201920:30DIVO INGELMUNSTER BAlumni VCD1-3
27/11/201921:00LADIES ZWEVEGEMDIVO INGELMUNSTER A3-0
04/12/201920:30DIVO INGELMUNSTER AHEUVELLADDIES3-0
05/12/201921:00VOLLEYTEAM ROLLEGEMDIVO INGELMUNSTER B0-3
11/12/201920:30DIVO INGELMUNSTER BMEVO LEDEGEM1-3
12/12/201920:45DAMESVOLLEY WAREGEMDIVO INGELMUNSTER A3-0
18/12/201920:30DIVO INGELMUNSTER ARVC BELLEGEM1-3
19/12/201920:45DAMESVOLLEY WAREGEMDIVO INGELMUNSTER BF
08/01/202020:30DIVO INGELMUNSTER BDIVO INGELMUNSTER A3-1
14/01/202020:30DIVO INGELMUNSTER AROMEN LADIES ROESELARE0-3
15/01/202021:00LADIES ZWEVEGEMDIVO INGELMUNSTER B3-1
21/01/202020:30DIVO INGELMUNSTER BVC KORTRIJK LANGEMUNTE3-0
22/01/202020:45DVM MOORSELEDIVO INGELMUNSTER A3-0
29/01/202020:30DIVO INGELMUNSTER AAlumni VCD0-3
30/01/202020:45RVC BELLEGEMDIVO INGELMUNSTER B3-2
05/02/202020:30DIVO INGELMUNSTER BHEUVELLADDIES1-3
11/02/202020:30ROMEN LADIES ROESELAREDIVO INGELMUNSTER B
12/02/202020:30DIVO INGELMUNSTER AMEVO LEDEGEM
04/03/202020:30DIVO INGELMUNSTER BDAMESVOLLEYBAL OLYMPIA MARKE
05/03/202020:45VC KORTRIJK LANGEMUNTEDIVO INGELMUNSTER A
11/03/202020:30DIVO INGELMUNSTER BDVM MOORSELE
12/03/202021:15DAMESVOLLEYBAL OLYMPIA MARKEDIVO INGELMUNSTER A
19/03/202020:30VOLLEYTEAM ROLLEGEMDIVO INGELMUNSTER A
15/04/202020:30DIVO INGELMUNSTER ALADIES ZWEVEGEM
16/04/202020:00Alumni VCD DIVO INGELMUNSTER B
22/04/202020:30DIVO INGELMUNSTER BVOLLEYTEAM ROLLEGEM
22/04/202021:00HEUVELLADDIESDIVO INGELMUNSTER A

Bekijk hun ploegfoto of rangschikking.